HAAS UMC-750

UMC-750 являє собою економічно вигідне рішення для обробки 3+2 і одночасної 5-осьовий обробки.

UMC-750 - універсальний 5-осьовий вертикальний обробний центр з розміром конуса ISO 40 з переміщеннями по осі 762×508×508 мм і інтегрованим двовісний поворотним столом. Верстат оснащений шпинделем з прямим приводом з частотою обертання 8100 об/хв і стандартно комплектується боковим пристроєм зміни інструменту 40+1 гніздо.

Двовісний поворотний стіл центру UMC-750 встановлює деталі практично під будь-яким кутом для 5-стороннього (3+2) обробки або забезпечує повний одночасний рух по п'яти осях для контурної або складної обробки. Поворотний стіл забезпечує нахил від +35 до -110 градусів і поворот на 360 градусів для створення необхідного зазору інструменту і надання можливості роботи з великими деталями. Стіл розміром 630 × 500 мм володіє стандартними T-образними пазами і точним напрямних отвором для універсального кріплення.

Роботу шпинделя з прямим приводом з частотою обертання 8100 об/хв центру UMC-750 забезпечує система векторного подвійного приводу потужністю 22,4 кВт. Лінійна система Haas безпосередньо пов'язує шпиндель з двигуном для зниження температури нагріву і підвищення ефективності передачі потужності, забезпечуючи при цьому чудову обробку поверхні. Додатковий шпиндель з прямим приводом з частотою обертання 12 000 об/хв доступний для цехів, яким необхідна велика швидкість шпинделя. Обидва шпинделя забезпечують крутний момент при різанні 122 Нм.

Широкий ряд високопродуктивних додаткових можливостей доступний для UMC-750, включаючи конвеєр стрічкового типу для видалення стружки, системи подачі охолоджуючої рідини високого тиску через шпиндель, програмне забезпечення для високточной обробки, бездротову інтуїтивну вимірювальну систему з датчиком Haas, розширену пам'ять програм і багато інших.

Leave your phone number and we will call you back immediately
Your message has been successfully sent.

Address:

28 Hrushevskoho str. , Zdolbuniv, Rivne region, 35705, Ukraine