About the company

About the company

<span class="Y2IQFc">MAANS Production and Design Association is one of the largest Ukrainian manufacturers of equipment and spare parts for agricultural machinery. The enterprise is part of the AUTOLAND group of companies, which has been importing and selling agricultural equipment of the world's most famous brands for more than 22 years, and also cultivates crops on an area of 6000 hectares. In its short history, the name of the company has become synonymous with authority, reliability, professionalism and high quality.</span>

Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС» є одним з найбільших українських виробників обладнання та запчастин до с/г техніки. Підприємство входить до групи компаній АВТОЛЕНД, яка понад 20 років імпортує та продає с/г техніку найвідоміших світових брендів, а також культивує зернові культури на площі 6000 га. За свою недовгу історію ім’я компанії стало синонімом авторитету, надійності, професіоналізму та високої якості.

Сьогодні продукція компанії «МААНС» представлена жатками, візками до жаток, запасними частинами та витратними матеріалами до с/г техніки. Хоча основний акцент МААНС робить на виготовленні обладнання до с/г техніки, компанія може запропонувати й іншу продукцію, виготовлену за індивідуальними замовленнями наших клієнтів.

Виробничі потужності нашого підприємства розташовані на Заході України – місті Здолбунів, Рівненської обл. В даний час у компанії працює більше 150 чоловік. МААНС має у своєму розпорядженні сучасні та функціональні виробничі приміщення площею 9000 кв. м. Наш висококваліфікований інженерно-технічний персонал, а також сучасне обладнання для розкрою, гнуття, штампування, термообробки, фрезерування, зварювання та шліфування металу дозволяють нам задовольнити навіть найвибагливішого клієнта.

Компанія вбачає свою мету у виробництві виробів з незмінно високою якістю та розумною ціною. Як виробник, одним з основних принципів якого є взаємовигідне партнерство, ми гарантуємо конкурентоспроможні ціни. До кожного нашого клієнта ми ставимося як до VIP-клієнта. Такий підхід дозволив нам стати постійним і надійним партнером для усіх наших замовників.

20 years
We import and sell agricultural machinery
+150 people
He works in the company
9000 kv.m
Production facilities
Leave your phone number and we will call you back immediately
Your message has been successfully sent.

Address:

вул. Грушевського 28, Здолбунів, Рівненська обл., 35705, Україна