23 листопада представники ПП «ВКО «МААНС» відвідали XV Міжнародний промисловий форум –найбільшу виставкову подію України з машинобудівної та металообробної тематики на якій були представленідіючі верстати і обладнання з 28 країн світу. Форум проходив у Міжнародному виставковому центрі в Києві22 - 25 листопада 2016 року.

З 2005 року Міжнародний промисловий форум входить до списку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих і визнаних UFI – Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії.

Цього року площа експозицій склала понад 12 тис.кв.м. Експонати Форуму — діючі верстати і технологічні лінії, інше обладнання, які безпосередньо перед відвідувачами-фахівцями демонструють виконання різних виробничих процесів і завдань. Це найбільш ефективні розробки вітчизняної й світової інженерної та науково-технічної думки, сучасні інженерно-технологічні рішення практично в усіх галузях промислового виробництва, які представили понад 300 компаній  з 28-ми країн світу.

Як відмітив директор ПП «ВКО «МААНС» Андрій Циганенко, метою візиту делегації, як представників одного з найпотужніших підприємств у західному регіоні в галузі машинобудування та металообробки, було дослідження та аналіз розвитку науково-промислового потенціалу машинобудування і можливість модернізації своїх  виробничих потужностей,  а також комплексна демонстрація технологічних можливостей власного підприємства у виготовленні запчастин та обладнання для сільськогосподарської галузі промисловості, зорієнтована на пошук потенційних партнерів і замовників.