ПП "ВКО "МААНС" на потребу одного з провідних аграрних холдингів України розробило партію унікальних візків підвищеної міцності для самих великих та продуктивних жниварок з транспортною довжиною 12,2 м і масою до 5000 кг.

Візок жниварки John Deere 640FD з поворотним елементом Візок жниварки John Deere 640FD з поворотним елементом Візок жниварки John Deere 640FD з поворотним елементом Візок жниварки John Deere 640FD з поворотним елементомПосилена конструкція рами та ригелів забезпечує ідеальний баланс та зручність при транспортуванні жниварки, а спеціальні сільськогосподарські колеса з 18-шаровою гумою впевнено витримують задані навантаження. Оригінальна рама візка обладнана потужним заднім мостом, що унеможливлює перекидання візка при транспортуванні жниварки на нестійких ділянках доріг або при різких поворотах. Центральна балка має необхідний запас міцності для одночасного транспортування жниварки та ріпакового столу, що економить Ваш час та гроші.

Саме тому візки MAANS, що розроблені спеціально для найновішої флагманскої жниварки John Deere 640FD 2017 року випуску, є гарантією надійної роботи.

 

Візок жниварки John Deere 640FD з поворотним елементом Візок жниварки John Deere 640FD з поворотним елементом Візок жниварки John Deere 640FD з поворотним елементом Візок жниварки John Deere 640FD з поворотним елементом

 

_____________________________________________________________________________________________________________________


Замовник успішно протестував нові візки MAANS підвищеної міцності на жниварках John Deere 630F HydraFlex і залишився задоволений високими технічними характеристиками та якістю нашої продукції.Випробування візка МААНС підвищеної міцності Випробування візка МААНС підвищеної міцності Випробування візка МААНС підвищеної міцності Випробування візка МААНС підвищеної міцності Випробування візка МААНС підвищеної міцності Випробування візка МААНС підвищеної міцності

«МИ ЛЮБИМО НАШУ ЗЕМЛЮ І ДБАЄМО ПРО ЇЇ РЕЗУЛЬТАТИВНИЙ ОБРОБІТОК»