ПП «ВКО «МААНС» розробило, впровадило у виробництво та успішно реалізувало візки для жниварок John Deere, CLAAS, NEW HOLLAND, CAPELLO та ін. різних модифікацій, які уже не один сезон є надійною запорукою ефективного обробітку землі наших аграріїв. Своїм клієнтам ми надаємо сервісне обслуговування та гарантуємо високий технічний рівень нашої продукції, який постійно підтверджується міжнародними та українськими сертифікатами відповідності.

Ми постійно вдосконалюємо нашу продукцію, ґрунтуючись на вимогах споживачів. Наша система менеджменту якості включає в себе всі сфери діяльності заводу, починаючи від дослідження ринку і збору інформації про бажання і вимоги споживача до їх повної реалізації.Активна робота над створенням обладнання і комплектуючих до сільськогосподарської техніки дозволяє вивести на новий рівень не тільки наш технічний потенціал, а й виробничий потенціал всього аграрного сектору країни в цілому, що дає змогу оптимізувати процес обробітку землі якісно, надійно та з мінімальними витратами. Це забезпечується за допомогою надсучасного високотехнологічного обладнання, що використовується в провідних країнах світу.

Ми постійно шукаємо нові шляхи розвитку і оптимальні технічні рішення, щоб поставляти нашим клієнтам дійсно сучасне обладнання до сільськогосподарської техніки, що відповідає всім викликам часу.


«МИ ЛЮБИМО НАШУ ЗЕМЛЮ І ДБАЄМО ПРО ЇЇ РЕЗУЛЬТАТИВНИЙ ОБРОБІТОК»