Раді повідомити нашим клієнтам, що відтепер техніку МААНС можна придбати у наших офіційних представників в Угорщині - компанія АГРОПАРК!

Продукція МААНС відповідає самим високим вимогам споживачів. Її відмінні риси – висока якість, надійність, конкурентна цінова пропозиція.

Наразі продукція компанії представлена соєвими, зерновими та соняшниковими жниварками, пристроями для збирання ріпаку, візками до жниварок, запасними частинами та витратними матеріалами до с/г техніки. Кожен вид продукції має широкий модельний ряд, що дозволяє агрегатувати його з різною с/г технікою відомих торгових брендів таких як Claas, John Deere, CAPELLO, New Holland, Case та ін.

Ми постійно вдосконалюємо нашу продукцію, ґрунтуючись на вимогах споживачів. Наша система менеджменту якості включає в себе всі сфери діяльності заводу, починаючи від дослідження ринку і збору інформації про бажання і вимоги споживача до їх повної реалізації. Підприємство сертифіковане відповідно до міжнародних стандартів якості ISO 9001:2015, а високий технічний рівень нашої продукції підтверджений відповідними сертифікатами системи УкрСепро. Компанія постійно бере участь на міжнародних виставках сільськогосподарської техніки.

Agropark

Для переходу на офіційний сайт партнера натисніть на зображення!

"МИ ЛЮБИМО НАШУ ЗЕМЛЮ І ДБАЄМО ПРО ЇЇ РЕЗУЛЬТАТИВНИЙ ОБОРОБІТОК"