Соєва жниварка MAANS Contour F750

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) включило продукцію ПП «ВКО «МААНС» в перелік сільгосптехніки, при покупці якої українські аграрії отримують від держави відшкодування частини її вартості. Відповідний порядок виплати компенсацій введений наказом МЕРТ № 566 від 13.04.2017 року "Про затвердження Положення про комісії щодо формування переліку вітчизняної техніки і обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсуються за рахунок коштів державного бюджету».
Перелік затверджений на засіданні профільної комісії 31 травня 2017 року, в ньому вказуються підприємства, вид техніки і її вартість.
Раніше повідомлялося, що аграрії, починаючи з 2017 року, будуть отримувати через банки часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки в розмірі 20%. За умови, що рівень локалізації виробництва цієї техніки в Україні перевищує 35%.
У бюджеті на 2017 рік на зазначену програму передбачено близько 550 млн грн. В кінці 2012 року в Україні була скасована обов'язкова 50-процентна локалізація для складної вітчизняної сільгосптехніки.

Ознайомитись з списком >>

Детальніше на сайті МЕРТ >>