НА Битві Агротитанів Компанія МААНС презентувала широкому загалу свою останню новинку - жниварку MAANS-S для збирання соняшника. Окрім того, всі бажаючі побачили роботу жниварки у полі, відеоуроки та майстер-класи від компанії.
Жниварка соняшникова MAANS-S є універсальною, вона дозволяє збирати соняшник незалежно він ширини посіву. Не вимагає додаткових налаштувань, ви можете збирати соняшник з шириною міжряддя від 40 до 75 см. Регулювання мотовила здійснюється оператором, безпосередньо з кабіни, що дозволяє швидко налаштувати комбайн для збору різних сортів соняшника. Подаючий шнек являє собою єдину конструкцію без додаткових з'єднань і кріплень, це забезпечує максимальну надійність та ефективність. Також привід подаючого шнека обладнаний обмежувачем крутного моменту, це додатково захищає від можливості попадання сторонніх предметів.

Компанія MAANS є українським виробником високоякісних жаток для збирання соняшника, наші жатки допоможуть вам зібрати ваші врожаї з мінімальними втратами, швидко, якісно та надійно. Звертайтесь до наших менеджерів і ми допоможемо вам підібрати ваш варіант жатки для збирання соняшника.
МИ ЛЮБИМО НАШУ ЗЕМЛЮ І ДБАЄМО ПРО ЇЇ РЕЗУЛЬТАТИВНИЙ ОБРОБІТОК!