Стенд МААНС на виставці
Уже традиційно ПП «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС» взяло участь у Міжнародній ХХІХ Агропромисловій виставці «Агро-2017», яка відбулася  7 червня у Києві у Національному комплексі “Експоцентр Україна”.
Виставка «Агро-2017» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах агропромислового комплексу України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками. Виставка тривала з 7 по 10 червня. Крім України, учасниками виставки стали представники ще з 10 країн світу, які виставляли майже 1500 експонатів на 35 тис. квадратних метрах виставкової площі.

Стенд МААНС на виставці
Значну частину виставки традиційно зайняли найкращі зразки сучасної техніки: комбайни, трактори, навісне обладнання, обладнання для обробки і зберігання зерна, а також обладнання для будівництва агроспоруд і транспортування врожаю. Широкий асортимент дозволить підібрати найоптимальніші та найвигідніші варіанти, які підвищать рівень врожайності та якість виробництва.
Мета заходу — налагодження ділових партнерських стосунків у сфері сільського господарства. Це унікальна нагода для діалогу з представниками українських асоціацій, малими і великими підприємствами, іноземними інвесторами. Саме на «АГРО-2017» вирішується стратегія розвитку аграрного сектору на найближчі роки.
Особлива увага приділялася новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.  Родзинкою виставки стала презентація проекту "Вони годують Україну", який впроваджується в Україні для того, щоб показати широкому загалу найкращі компанії на ринку агро та людей, які за ними стоять, які, фактично, годують країну.
Крім того, відвідувачі змогли ознайомитися з інноваційними технологіями, автоматизацією управління і контролю в сільському господарстві, впровадженням енергозберігаючих технологій. Під час виставки була насиченою і ділова програма: більше ніж 30 науково-практичних заходів (конференції, круглі столи, симпозіуми, брифінги).

Стенд МААНС на виставці
На стенді MААНСу було  презентовано новинки с/г обладнання власного виробництва: ріпаковий стіл, соєву жниварку MAANS-CONTOUR та  візок до неї, а також широкий спектр запчастин до с/г техніки (сегменти, ножі, молоточки барабану, підбарабання, вали , шестерні тощо). Гості виставки мали можливість не лише оглянути експонати представлені компанією, а й сертифікати на всі види продукції та отримати кваліфіковану консультацію співробітників комерційного відділу. Цікавою для клієнтів стала новина про відшкодування частини  вартості продукції ПП «ВКО «МААНС» при покупці якої українські аграрії отримують від держави компенсацію в розмірі 20 %. Підприємство як завжди пропонує  максимум можливостей по індивідуалізації в залежності від вимог та потреб клієнта.
ПП «ВКО «МААНС» докладає всіх зусиль для підвищення рівня ефективності сільськогосподарського виробництва в Україні, пропонуючи аграріям найпрогресивніші та найсміливіші інноваційні рішення!
Дякуємо всім гостям стенду, партнерам та клієнтам ПП «ВКО «МААНС» за продуктивну співпрацю. Щиро зичимо всім процвітання та багатих врожаїв!
Будемо раді знову дивувати Вас на наступних виставках своїми останніми новинками – як завжди найякіснішим обладнанням виготовленим згідно міжнародних стандартів якості ISO 9001:2015 за помірною ціною.

«МИ ЛЮБИМО НАШУ ЗЕМЛЮ І ДБАЄМО ПРО ЇЇ РЕЗУЛЬТАТИВНИЙ ОБРОБІТОК»