Звіт

по відвіданню виставки АГРО-2019

м. Києв, територія Національного Комплексу «Експоцентр України»

(м. Київ, проспект Академіка Глушкова 1)

 

Уже традиційно делегація ПП «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС» взяла участь у Міжнородній ХХХІ Агропромисловій виставці «Агро-2019», яка проходила з 4-7 червня у Києві у Національному комплексі “Експоцентр Україна”.

Виставка «Агро-2019» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах агропромислового комплексу України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками. Виставка тривала з 4 по 7 червня. У виставці прийняли участь близько 1250 учасників з 16 країн світу.

Значну частину виставки традиційно заняли найкращі зразки сучасної техніки: комбайни, трактори, навісне обладнання, обладнання для обробки і зберігання зерна, а також обладнання для будівництва агроспоруд і транспортування врожаю. Широкий асортимент дозволить підібрати найоптимальніші та найвигідніші варіанти, які підвищать рівень врожайності та якість виробництва.

Мета відвідування делегацією МААНСу даного заходу — налагодження ділових партнерських стосунків у сфері сільського господарства. Це унікальна нагода для діалогу з представниками українських асоціацій, малими і великими підприємствами, іноземними інвесторами. Саме на «АГРО-2019» вирішується стратегія розвитку аграрного сектору на найближчі роки.

Особлива увага приділялася новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства. Крім того, відвідувачі змогли ознайомитися з інноваційними технологіями, автоматизацією управління і контролю в сільському господарстві, впровадженням енергозберігаючих технологій. Під час виставки була насиченою і ділова програма: більше ніж 30 науково-практичних заходів (конференції, круглі столи, симпозіуми, брифінги).

На стенді MААНСу було  презентовано новинки с/г обладнання власного виробництва: новинку 2019-2020рр. кукурудзяну жниварку MAANS-M, ріпаковий стіл MAANS-R, соєву жниварку MAANS-CONTOUR, соняшникову жниварку MAANS-S, візки до жниварок,  а також широкий спектр запчастин до с/г техніки (сегменти, ножі, молоточки барабану, підбарабання, вали , шестерні тощо). Гості виставки мали можливість не лише оглянути експонати представлені компанією, а й сертифікати на всі види продукції та отримати кваліфіковану консультацію співробітників комерційного відділу. Цікавою для клієнтів стала інформація про відшкодування частини  вартості продукції ПП «ВКО «МААНС» при покупці якої українські аграрії отримують від держави компенсацію в розмірі 25-40 %. Підприємство як завжди пропонує  максимум можливостей по індивідуалізації в залежності від вимог та потреб клієнта.

Численні ділові зустрічі, які провели представники ПП «ВКО «МААНС» сприяли налагодженню нових контактів з дилерами та партнерами, що відкриває нові горизонти для розвитку бізнесу.