Уже традиційно ПП «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС» взяло участь у Міжнородній ХХХ Агропромисловій виставці «Агро-2018», яка проходила з 6-9 червня у Києві у Національному комплексі “Експоцентр Україна”.
Виставка «Агро-2018» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах агропромислового комплексу України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками. Виставка тривала з 6 по 9 червня. У виставці прийняли участь близько 1250 учасників з 16 країн світу.
Мета заходу — налагодження ділових партнерських стосунків у сфері сільського господарства.
На стенді MААНСу було презентовано новинки с/г обладнання власного виробництва: ріпаковий стіл, соєву жниварку MAANS-CONTOUR, соняшникову жниварку MAANS-S, візки до жниварок, а також широкий спектр запчастин до с/г техніки (сегменти, ножі, молоточки барабану, підбарабання, вали , шестерні тощо). Гості виставки мали можливість не лише оглянути експонати представлені компанією, а й сертифікати на всі види продукції та отримати кваліфіковану консультацію співробітників комерційного відділу. Цікавою для клієнтів стала новина про відшкодування частини вартості продукції ПП «ВКО «МААНС» при покупці якої українські аграрії отримують від держави компенсацію в розмірі 25-40 %. Підприємство як завжди пропонує максимум можливостей по індивідуалізації в залежності від вимог та потреб клієнта.
ПП «ВКО «МААНС» докладає всіх зусиль для підвищення рівня ефективності сільськогосподарського виробництва в Україні, пропонуючи аграріям найпрогресивніші та найсміливіші інноваційні рішення!
Дякуємо всім гостям стенду, партнерам та клієнтам ПП «ВКО «МААНС» за продуктивну співпрацю. Будемо раді знову дивувати Вас на наступних виставках своїми останніми новинками. Щиро зичимо всім процвітання та багатих врожаїв!

«МИ ЛЮБИМО НАШУ ЗЕМЛЮ І ДБАЄМО ПРО ЇЇ РЕЗУЛЬТАТИВНИЙ ОБРОБІТОК»