Комісією при Мінекономрозвитку оновлено список сільськогосподарської техніки українського виробництва, 20% вартості якої компенсується за рахунок коштів державного бюджету.

Відтепер Ви можете отримати компенсацію при купівлі усієї техніки ПП "ВКО "МААНС":
- соєві жниварки MAANS Contour F660/F750/F900;
- соняшникова жниварка MAANS S940;
- пристрої для збирання ріпаку MAANS R 7500/R 9000:
- візки MAANS для транспортування жниварок (у т.ч. одноосні, двоосні з балансиром, двоосні з поворотним елементом та візки підвищеної міцності)

Компенсація за придбану українську сільськогосподарську техніку відбувається відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.
Для отримання компенсації необхідно:
1. Здійснити оплату за техніку та обладнання, які входять до Переліку, через державні банки – Ощадбанк, Укрексімбанк, Приватбанк, Укргазбанк.
2. Відкрити рахунок в одному із зазначених державних банків та подати заявку і документи, що підтверджують придбання техніки та обладнання, а саме:
– копію платіжного доручення.
– акт приймання-передачі техніки та обладнання.
– свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації).
3. Державний банк надає Мінагрополітики інформацію щодо суми коштів, що підлягає частковій компенсації.
4. Мінагрополітики формує реєстр сільськогосподарських товаровиробників та у межах обсягу відкритих асигнувань на підставі реєстру перераховує кошти державному банку, який перераховує їх на поточні рахунки сільськогосподарським товаровиробникам.