Делегація ПП «ВКО «МААНС» взяла активну участь в XXVIII Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2016».

Виставка «Агро-2016», яка пройшла 8-11 червня 2016 року  є найбільшою агропромисловою виставкою на теренах нашої держави. Даний захід виступає платформою для вдосконалення виробництва, впровадження новацій та розвитку усіх сфер АПК України, який відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору. Саме на «Агро-2016» вирішується стратегія розвитку аграрного сектору на найближчі роки.


У виставкових павільйонах Національного комплексу «Експоцентр України» було відведено більше 25 тис. кв. м. експозиційної площі під демонстрацію кращих виробів і технологій сотень вітчизняних та іноземних компаній-учасників.

Під час проведення  виставки, Компанія ПП «ВКО «МААНС» також презентувала продукцію власного виробництва, яка орієнтована на інноваційність та потреби аграріїв України. Зокрема: першу українську жаниварку MAANS-CONTOUR F 750, яка призначена для збору сої та повністю використовує технічно можливий потенціал продуктивності: плавно регульований стіл жниварки рівномірно подає продукт в молотильний апарат, знижує витрату палива і допомагає комбайнеру істотно підвищити продуктивність роботи; візки МААНС одноосні та з балансиром: візок жниварки John Deere без балансиру, візок жниварки John Deere з балансиром, візок жниварки CLAAS з балансиром, візок жниварки CLAAS Sunspeed, візок жниварки CAPELLO Helianthus, візок жниварки CAPELLO Quasar F8 а також запасні частини та витратні матеріали до сільськогосподарської техніки.

Компанія ПП «ВКО  «МААНС» достойно зарекомендувала себе як молода, проте потужна та перспективна компанія, що активно заповнює аграрний простір України власною оригінальною продукцією, яка за якістю не поступається закордонному виробнику, але є значно привабливішою вітчизняним клієнтам  своєю ціновою пропозицією. Про це свідчать велика клієнтська база та  довгострокові партнерські відносини.

ПП «ВКО «МААНС» докладає всіх зусиль для підвищення рівня ефективності сільськогосподарського виробництва в Україні, пропонуючи аграріям найпрогресивніші та найсміливіші інноваційні рішення!

Щиро дякуємо всім гостям стенду та нашим партнерам - команді ПП «Компанія АВТОЛЕНД» за всебічну підтримку та високий професіоналізм.

Щиро зичимо всім процвітання та багатих врожаїв!