Виробничо-конструкторське об'єднання «МААНС» — стратегічно важливе підприємство сільськогосподарського сектора України. Компанія спеціалізується на виробництві запасних частин до аграрних спецмашин, а саме до зернозбиральних комбайнів. Асортимент представлений жатками, візками для них, обладнанням для збирання ріпаку, запасними частинами і витратні матеріали.

Товари від «МААНС» можна зустріти на популярних інтернет-майданчиках з продажу сільгоспобладнання, оскільки компанія має низку переваг, про які далі піде мова.

Істотний вибір продукції компанії представлений на сайті Autoline — популярної міжнародній онлайн-платформі, яка призначена для купівлі-продажу нової і б / у техніки.

Купуючи компоненти до сільськогосподарської техніки від українського виробника «МААНС», покупець отримує продукцію високої якості за демократичною ціною.

Чому варто зробити вибір на користь спецтехніки «МААНС»:

  • виробляється в Україні, тому продається за доступною ціною, що не включає розмитнення, транспортування з-за кордону;

  • обладнання (жатки, візки, ріпакові столи) пропонується для затребуваних в Україні марок комбайнів;

  • товари відповідають стандартам якості та характеризуються довговічністю.

Співпраця компаній

Компанія «МААНС» активно співпрацює з Autoline понад 3 роки, регулярно розміщуючи тут оголошення з жатками, обладнанням для збирання ріпаку та іншими товарами.

Autoline — найкраще місце, де можна купити сільськогосподарську техніку від як мінімум 4000 тисяч продавців з 60 країн світу.

На Autoline оголошення публікуються:

  • офіційними дистриб'юторами сільськогосподарської техніки;

  • компаніями-виробниками;

  • приватними особами.

На сайті доступний зручний фільтр для пошуку необхідної моделі за такими параметрами як рік випуску, стан, пробіг.

Якщо покупця цікавлять жатки, візки, запчастини та витратні матеріали для популярних моделей зернозбиральних комбайнів, він може знайти потрібне обладнання на порталі.

Асортимент товарів

Сьогодні на сайті Autoline опубліковано 20 оголошень від компанії «МААНС» з продажу жаток для сої та соняшнику, візків до них, обладнання для збирання ріпаку. Оснащення для зернозбиральних комбайнів пропонується як в новому, так і в б / у стані.

Товар від виробника і його основні характеристики:

  1. Жатки запропоновані для сільськогосподарських зернозбиральних комбайнів MAANS, CLAAS, JOHN DEERE.

  2. Візки для жатки — необхідне обладнання для аграріїв, які експлуатують комбайни для збирання врожаю. Компанія пропонує візки для жаток для MAANS, CLAAS, JOHN DEERE.

  3. Стіл для ріпаку — для збирання цієї культури використовується спеціальне обладнання, що дозволяє зменшити втрату насіння на 30%. Стіл навішують на жатку комбайна.

Якщо необхідно придбати перевірені компоненти від виробника, актуальні оголошення можна відстежувати на онлайн-платформі Autoline. Необхідний товар допоможе знайти зручний фільтр, який сортує товар за ключовими параметрами.